Invertor MMA 160 GDM Riland Zobraziť väčšie

Invertor MMA 160 GDM Riland

160GDMRiland

Nové

Zvárací invertor MMA 160GDM je určený pre zváranie metódami MMA - obalená elektróda a lift TIG - horák s ventilčekom ( nie je súčasťou ).

Viac detailov

220,00 €

Pridaj do zoznamu želaní

Výrobca
RILON

Detaily

Novovyvinutý zvárací invertor pre zváranie metódami MMA - obalená elektróda a lift TIG - horák z ventilčekom ( nie je súčasťou ). Invertor je vybavený mikroprocesorovým riadením zváracieho procesu. Má vylepšené zapaľovanie oblúka a stabilitu udržovania oblúka počas zvárania. Ovládanie je nekonečným potenciometrom - enkóderom. So zatlačením sa nastavujú ampére v 10 ampérových skokoch a bez zatlačenia enkódera sa nastavujú ampére po jednotkách. Dotykovým tlačítkom sa prepája metóda zvárania MMA alebo lift TIG.

Ventilátor sa automaticky zapína a vypína podľa potreby - šetrí energiu a znižuje hlučnosť - je ovládaný mikroprocesorom. Je vybavený funkcioiu VRD - zariadenie znižuje napätie na prázdno znížené maximálne do 20V. Doporučené podľa smerníc Europskej Únie.

Zvárací invertor MMA 160GDM je určený pre zváranie metódami MMA - obalená elektróda a lift TIG - horák s ventilčekom ( nie je súčasťou ). Invertor je vybavený mikroprocesorovým riadením zváracieho procesu. Má vylepšené zapaľovanie oblúka a stabilitu udržovania oblúka počas zvárania. Disponuje funkciami ako: HOT START, ACR FORCE a ANTISTICK. Veľkosť zváracieho prúdu sa ovláda  nekonečným potenciometrom - enkóderom. So zatlačením potenciometra sa nastavujú ampére v 10 ampérových skokoch a bez zatlačenia potenciometra sa nastavujú ampére po jednotkách. Nápajanie je jednofázové AC230V. Zariadenie spoľahlivo pracuje aj pri napájaní AC140V.

Použiteľné materiály:
Uhlíková oceľ, nerezová oceľ, legovanej ocele, farebných kovov atď

 

 Dotykovým tlačítkom na prednom panely sa volí metóda zvárania MMA alebo lift TIG.


Súčasťou balenia je aj sada zváracích káblov v dĺžke 3 metre a priemeru kábla 16 mm2.

 

V rámci Slovenska zabezpečujeme záručný aj pozáručný servis.

Výkonnostná trieda:MMA do 160 A
Metóda:MMA/LIFT TIG
Primárne napájanie:jednofázové 230 V
Výstupný zvárací prúd:20-160 A
Zaťažovateľ 30%:160 A
Zaťažovateľ 60%:140 A
Zaťažovateľ 100%:100 A
Funkcie:Hot start, Antistick, Arc force
Max. priemer elektródy:4,0 mm
Index ochrany:IP 23S
Rozmery:288 x 136 x 234 mm
Hmotnosť:4,5 Kg

Recenzie

Žiadne recenzie

Napísať recenziu

Invertor MMA 160 GDM Riland

Invertor MMA 160 GDM Riland

Zvárací invertor MMA 160GDM je určený pre zváranie metódami MMA - obalená elektróda a lift TIG - horák s ventilčekom ( nie je súčasťou ).

Napísať recenziu

28 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Prevziať